fbpx

TUAREG 4x4

Podróże to nasza pasja!

TUAREG 4×4 to przede wszystkim wyprawy 4×4, różnego rodzaju podróże, ale także zupełnie inny sposób podróżowania, od tego który możemy kojarzyć ze słowem „turystyka”.

Od wielu lat podróżujemy po całym świecie, odwiedziliśmy wiele krajów, przemierzyliśmy tysiące kilometrów. Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu wypraw, a autorskie programy opieramy na naszych własnych doświadczeniach. Jesteśmy zespołem doświadczonych podróżników, których największą pasją jest odkrywanie świata. Firma Tuareg powstała na bazie wieloletniego doświadczenia Piotra Wachla, który od 2010 do 2019 roku był współwłaścicielem i współtwórcą marki Przygody4x4.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat prowadziliśmy dziesiątki wypraw 4×4 w najróżniejsze kierunki. Za każdym razem, chcemy odkrywać dane miejsca na nowo, a uczestnikom naszych wyjazdów pokazywać prawdziwe oblicze danego kraju, nie tylko to widokowo/zabytkowe, ale także kulinarne i kulturowe. 

Podróżowanie to przede wszystkim nasza pasja. Na co dzień, nasi przewodnicy spełniają się w takich pasjach jak wspinaczka, narciarstwo górskie,  czy jazda konna. Dlatego na naszych wyprawach nie brakuje też różnego rodzaju dodatkowych atrakcji – dzięki chociażby spływom pontonowym, trekingowi w górach, czy zjazdach na tyrolce na pewno nie będziesz się nudził!

Nasze doświadczenie, zamiłowanie do przygody i wieloletnie doświadczenie zagwarantują Państwu udany i pełen wrażeń wyjazd z TUAREG 4×4.

11Wyprawy 4x4 - Tuareg 4x4 - Podróże 4x4 - Przygody 4x4 - Wyjazdy 4x4
11Wyprawy 4x4 - Tuareg 4x4 - Podróże 4x4 - Przygody 4x4 - Wyjazdy 4x4
11Wyprawy 4x4 - Tuareg 4x4 - Podróże 4x4 - Przygody 4x4 - Wyjazdy 4x4
11Wyprawy 4x4 - Tuareg 4x4 - Podróże 4x4 - Przygody 4x4 - Wyjazdy 4x4
11Wyprawy 4x4 - Tuareg 4x4 - Podróże 4x4 - Przygody 4x4 - Wyjazdy 4x4

TUAREG 4x4

"Ale o co chodzi?" :)
11Wyprawy 4x4 - Tuareg 4x4 - Podróże 4x4 - Przygody 4x4 - Wyjazdy 4x4

Tuaregowie to tajemniczy lud Sahary, kochający przestrzeń i wolność. Tuaregowie są silni i niezależni, a przestrzeń pustyni jest dla nich darem i największym królestwem. Lud ten od ponad tysiąca lat przemierza Saharę. Nigdy nie przyjął żadnej władzy, a ich „państwem” jest pustynia.

Na naszych wyprawach 4×4 chcemy się czuć właśnie tak jak Tuaregowie w podróży, tak jak oni doceniać to co w trakcie naszych wypraw prezentuje nam natura, szczególnie ta niedotknięta działalnością człowieka.

Krzyż Tuaregów będący elementem naszego loga, według przekazów, posiada magiczną moc, a noszony zwiększa pewność siebie i daje poczucie bezpieczeństwa. Krzyż chroni Tuarega przed tym co nieznane, niepojęte i niebezpieczne dla życia, a jego ramiona symbolizują cztery strony świata,a więc w pewien sposób kierunki naszych wypraw.

Dlaczego Tuareg? Ponieważ Tuareg to ktoś silny. A będąc silnym łatwiej jest nam realizować swoje cele i marzenia. Sięgając po swoje marzenia stajemy się szczęśliwi i spełnieni. Pomimo wielu obaw, które w sobie nosimy, mamy odwagę na zmiany. Silny przewodnik to poczucie bezpieczeństwa. Więc podążaj z nami podczas swojej wędrówki przez cudowne zakamarki tego świata – my będziemy Twoim tuareskim przewodnikiem.

Czego możesz się spodziewać jadąc z nami na wyprawę?

Poczujesz atmosferę podróży

Nie ma nic lepszego niż ognisko pod rozgwieżdżonym niebem, z lokalnymi specjałami i towarzyszami podróży. Dzięki tego typu integracji, możesz zyskać nie tylko wspomnienia ale także przyjaciół.

Bezpiecznie przejedziesz całą trasę

Poruszamy się sprawdzonymi wcześniej trasami. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo w trakcie naszych wypraw. Na trudniejszych odcinkach terenowych możesz liczyć na odpowiednią pomoc i asekuracje. 

Możesz liczyć na nasze doświadczenie

Prowadziliśmy dziesiątki wypraw, przejechaliśmy tysiące kilometrów. Możesz liczyć na nasze doświadczenie. Jeśli pojawią się trudności np. „guma” wysoko w górach, na pewno nie zostaniesz samemu.

Odwiedzisz niezwykłe miejsca

Na naszych wyprawach poznasz dany kraj z zupełnie innej strony. Zobaczysz nie tylko znane turystom miejsca, ale dotrzesz o wiele dalej, w klimatyczne i niezwykłe, a przede wszystkim niezatłoczone miejsca. 

Poznasz lokalną kuchnie

Podróże to nie tylko krajobrazy i zabytki, ale w dużej mierze także lokalna kuchnia. To właśnie poprzez próbowanie lokalnych potraw i wyrobów, można na prawdę poznać dany kraj i poczuć jego klimat. 

Spędzisz aktywnie czas

Na naszych wyjazdach czeka na Ciebie wiele urozmaiceń: spływy pontonowe, zjazdy tyrolką, zwiedzanie jaskiń, trekking w górach, to tylko niektóre z atrakcji, które na Ciebie czekają. Zapewni Ci to niezapomniane wrażenia!

PROWADZĄCY

11Wyprawy 4x4 - Tuareg 4x4 - Podróże 4x4 - Przygody 4x4 - Wyjazdy 4x4

PIOTR "PIOX" WACHEL

Doświadczony podróżnik, organizator wielu wypraw, ale na co dzień także szczęśliwy tata. Połączenie pasji do odkrywania nowego, aktywnego podejścia do spędzania czasu, ale też odpowiedzialności i doświadczenia. Założyciel TUAREG 4×4, a wcześniej przez 10 lat współtwórca marki Przygody 4×4. Jego wieloletnie doświadczenie w podróżowaniu samochodami terenowymi pozwoli Ci poczuć się pewnie i bezpiecznie podczas wymarzonego wyjazdu. Pasje PIOXA to m.in. offroad, trekking, narciarstwo górskie i wspinaczka.

Z nim na wyprawie na pewno nie będziesz się nudził! 

NASI PARTNERZY