fbpx

INCENTIVE TRAVEL

Przygotujemy to czego potrzebujesz!

Dlaczego INCENTIVE?

Incentive Travel to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi motywacyjnych, zarówno dla pracowników jak i klientów Twojej firmy. Poprzez odpowiednie wprowadzenie mechanizmów rywalizacji, jesteś w stanie poprawić efektywność swojej działalności. Każdy wie jak wpływa na nasze nastawienie element współzawodnictwa, a szczególnie wtedy kiedy nagrodą za wygraną jest ekskluzywna nagroda. Pamiętaj, że każdy chce podróżować i odwiedzać niezwykłe miejsca. To niezwykle ważne, ponieważ wprowadzając Incentive Travel do swojej strategii zarządzania pracownikami, czy też strategii sprzedaży, nie bazujesz już tylko na mierzalnych wartościach jak np. pieniądze, tylko wprowadzasz element oddziałujący na emocje i marzenia, a to one kierują naszym postępowaniem na co dzień. Dlatego właśnie profesjonalnie zorganizowane Incentive Travel jest tak bardzo efektywnym narzędziem.  

Dlaczego TUAREG 4x4?

Człowieka do podróżowania zawsze motywowała ciekawość i pasja. Właśnie dlatego, że nasze wyjazdy prowadzą i organizują prawdziwi pasjonaci, dla których podróże to nie praca, a styl życia, masz pewność, że wszystko będzie przygotowane i zorganizowane jak należy. Nie jesteśmy po prostu przewodnikami i organizatorami wyjazdów, wśród nas znajdziesz m.in. taterników, narciarzy alpejskich, speleologów, paralotniarzy. Wszystko to w połączeniu z doświadczeniem w prowadzeniu różnego rodzaju wyjazdów, sprawi że uczestnicy przeżyją autentyczną i ciekawą przygodę, a my zadbamy a wszystkie pozostałe kwestie. 

INCENTIVE TRAVEL TO

MOTYWACJA I INTEGRACJA

dla pracowników

LEPSZE WYNIKI

dla całej Twoje firmy!

BUDOWA RELACJI

z ważnymi klientami

Co zapewniamy naszym klientom?

11Wyprawy 4x4 - Tuareg 4x4 - Podróże 4x4 - Przygody 4x4 - Wyjazdy 4x4

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze wyjazdy przygotowane są w sposób profesjonalny, tak aby nawet w ekstremalnych sytuacjach zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

INTEGRACJE

Staramy się wprowadzać jak najwięcej elementów integracyjnych, tak aby cała ekipa mogła się ze sobą zgrać, a później mieć wspólne, niezapomniane wspomnienia. 

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wyjazdów i wydarzeń. Możesz liczyć na sprawdzone rozwiązania.

EMOCJE

Wybierając TUAREG, możesz być pewien, że nie zabraknie emocji. Zawsze urozmaicamy nasze wyjazdy różnego rodzaju dodatkami. 

ATMOSFERE

Zawsze dbamy o atmosferę na naszych wyjazdach, tak aby każdy czuł się swobodnie i w pełni korzystał z przygotowanych atrakcji. 

MATERIAŁY MARKETINGOWE

Zapewnimy Ci wszelkiego rodzaju materiały marketingowe – zdjęcia, filmy, relacje w mediach społecznościowych, nie są dla nas problemem.

Skontaktuj się z nami!

Zorganizujemy wyjazd dla Twojej firmy.