Wpływaj na morale swoich wpółpracowników razem z nami!

Chcesz zabrać grupę na kilkudniowy wyjazd?

Wyjazdy incentive skutecznie zmotywują twoich współpracowników.

Wyprawa incentive to bardzo atrakcyjna forma spędzenia czasu ze współpracownikami, klientami oraz znajomymi z branży. Nasze wyprawy  TUAREG4x4 pomogą w tworzeniu trwałych więzi, dzięki niezapomnianym emocjom i przygodom pobudzi wyobraźnię i kreatywność Twojego zespołu. To na takich wyprawach powstają pomysły rozwijające biznes, game changer oraz prawdziwe innowacje

Otwórz się na przygodę i aktywne spędzenie wolnego czasu!

ZORGANIZUJMY INCENTIVE
Szukasz pomysłu na wyjazd integracyjny?
Wyjazdy teambuildingowe sprawią, że grupa pozna się lepiej.

Teambuilding to budowanie zespołu, poprzez integrację i zabawę uczestnicy poznają swoje słabe i mocne strony, ale przede wszystkim poznają siebie nawzajem. W trakcie wyprawy teambuilingowej z TUAREG4x4 grupa efektywnie uczy się podziału ról, komunikacji, asertywności, wspólnego podejmowania decyzji,rozwiązywania problemów oraz zarządzania swoim czasem. Dodatkowo taka integracja wzmacnia zaufanie między pracownikami, gasi narastające konflikty, umacnia wizerunek pracodawcy i zwiększa identyfikację pracowników z firmą.

Zainwestuj w wizerunek firmy i doceń swoich współpracowników!

ZORGANIZUJMY TEAMBUILDING
Jak wygląda proces organizowania wyprawy dla grupy
1
Informacje o grupie
Organizację wyprawy rozpoczynamy od poznania grupy, która ma się udać na wyprawę. Opowiedz nam o swoich ludziach oraz o oczekiwaniach względem wyjazdu.
2
Dedykowany plan wyprawy
Każda grupa ma inne oczekiwania, dlatego plan wyprawy jest dostosowywany do potrzeb konkretnych osób.
3
Umowa i formalności
Gdy przygotujemy plan wyprawy i kwestie budżetowe, możemy przejść do formalności – umowy oraz ubezpieczeń turystycznych.
4
Zaczynamy przygodę!
Po dopięciu formalności możemy zacząć przygotowania do wyprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza grupa była zadowolona z oferty.
Zobacz co zapewniamy na wyjazdach grupowych
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Nasze wyjazdy przygotowane są w sposób profesjonalny i przemyślany, dzięki czemu możesz przeżyć niesamowitą przygodę czując się z nami bezpiecznie.
Zapewniamy:
najwyższy poziom bezpieczeństwa nawet w ekstremalnych sytuacjach
doświadczonych przewodników, na których możesz liczyć 24 godziny na dobę
• niezawodny program, który został sprawdzony i przetestowany
samochody terenowe pełnym wyposażeniem i narzędziami
• urządzenia GPS
• telefon satelitarny
• obserwacja pozycji online.
Integracja zespołu
Staramy się wprowadzać jak najwięcej elementów integracyjnych, tak, aby uczestnicy mogli poznać się z innej strony niż zawodowa. Dodatkowo taka integracja przez przeżycie niezapomnianej przygody wzmacnia zaufanie między pracownikami, umacnia wizerunek pracodawcy i jego firmy. Zespół po wyprawie nabiera sił i chęci do wspólnych realizacji ambitnych projektów.
Doświadczony przewodnik
Jesteśmy zespołem doświadczonych podróżników, którzy od wielu lat odkrywają świat. Możesz liczyć na naszą pomoc oraz na sprawdzone rozwiązania w ekstremalnych sytuacjach, gdyż część z nas to taternicy, narciarze alpejscy, speleolodzy i paralotniarze. Doświadczony przewodnik to gwarancja niezapomnianej przygody.
Niezwykła atmosfera podróży
W sposób szczególny troszczymy o dobrą i rodzinną atmosferę na naszych wyprawach, dbamy o to, aby każdy czuł się swobodnie i mógł w pełni korzystać z przygotowanych atrakcji. Czujemy się odpowiedzialni za samopoczucie uczestników oraz właściwą integrację zespołu, dlatego traktujemy Cię, jak członka naszej ekipy TUAREG 4×4.
Zapewniamy relację z wyprawy
Podczas wyprawy pamiętamy o zdjęciach i filmach, które udostępniamy uczestnikom. Troszczymy się również o relacje wydarzeń w mediach społecznościowych i na naszej stronie internetowej.
Porozmawiajmy o wyprawie grupowej    Bądź na bieżąco
    Zapisz się do tuaregowego newslettera i bądź na bieżąco z nowymi kierunkami wypraw!